Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

На думку Миколи Томенка, конфлікт між Порошенком та Зеленським заведе Україну у безвихідну ситуацію. Сьогодні ж, міркує він, можна спостерігати повернення у часи минулої президентської кампанії. «Країні потрібно вирватися з цієї пастки, тим більше, що ми вже бачили обох супротивників на посаді президента», - підкреслює політик.

Він зазначає, що зараз антирейтинг Порошенка трохи знизився, але не значно. «Порошенко ще лідирує з антирейтингу, але зараз Зеленський його наздоганяє», - додає гість програми. Як пояснює Микола Томенко, антирейтинг має два показники – це недовіра та принципова відмова віддавати свій голос політику.

За його словами, в Україні не так вже й багато політиків, до яких рівень недовіри нижчий, аніж довіри. Тим не менш, додає політик, цей критерій можна навіть змінити на протилежний. До того ж, зазначає він, довіру населення набагато простіше здобувають артисти, співаки, спортсмени, адже недовіри до них в принципі немає. «Звідси, власне, і виник феномен Зеленського», - підкреслює Микола Томенко.

Як повідомляв Знай.ua, Томенко прокоментував наслідки кримінальної справи щодо колишнього президента Порошенка.

Популярні новини зараз
Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Святослав Вакарчук розповів, від чого російська армія ніколи не відмиється: "Запам'ятайте цю букву z" Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас"
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Соломчук розповів, кому вигідна ситуація, що склалася довкола Порошенка.

https://youtu.be/1v9BJwwnELg