Коментар експерта було надано у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості».

«Кажуть, що Путін нападе, але фондові ринки реагують так, наче він уже напав. Це стосується й фондових ринків Росії. Усі розпродують російські цінні папери, нерезиденти перестали заходити в Україну – навпаки, вони прагнуть виводити свої гроші звідси. Цим вони стимулюють девальвацію гривні, хоча це не єдина її причина. Світові видання підігрівають панічні настрої, що серйозно шкодять економіці. При цьому фондові спекулянти, схоже, вирішили заробити на страху перед війною», - каже Віктор Скаршевський.

На його думку, ці страхи є безпідставними, але вони вже стали серйозним фактором для економіки.

«Російський фондовий ринок упав так само сильно, як і український. Ідуть масові розпродажі. Надалі, я думаю, він поновиться, але вже не до того рівня, з якого падав. Цьому допоможуть дорогі нафта та газ. В Україні – інша ситуація», - зазначає Віктор Скаршевський.

Популярні новини зараз
Аферисти не тільки "в сітях" у Олени-Крістіни Лебідь: українці масово попадаються в пастки у Європі, правила безпеки Дефіцит солі в Україні ліквідують, але вартість збільшиться майже вдвічі: які цінники побачимо в магазинах У МОЗ попередили про хворобу, яка безжально косить дітей: поради на озброєння батькам Злата Огнєвіч нарешті зізналася у стосунках з добровольцем: "Він дуже крутий хлопець"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він вказав на причину, через яку Україна змушена імпортувати продовольство.

Також Знай.ua повідомляв, що Скаршевський прокоментував можливість введення в Україні карткової системи.