Фрагмент свого виступу він опублікував у своєму блозі.

«Увесь світ достатньо серйозно ставиться до можливого вторгнення в Україну, а лідер фракції «Слуга народу» заявляє, що Захід розганяє (меседжі про напад, - Ред.), щоб розігнати інвесторів», - зазначив Андрій Білецький.

За словами експерта, президент має дивну позицію: Україна знаходиться у ситуації, коли може початись широкомасштабна війна з Росією, а Зеленський, ігноруючи підготовку, просто заявляє, що не треба хвилюватися.

«Між панікою і підготовкою лежить просто прірва. Треба займатися не гаданнями «нападуть чи не нападуть», а треба абсолютно спокійно готувати армію, країну та військово-промисловий комплекс», - сказав Андрій Білецький.

На думку експерта, саме якісна підготовка може зупинити цю війну.

Популярні новини зараз
Вечірка рептилій: 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної орендованого будинку Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня В українських водіїв хочуть почати конфісковувати автомобілі на потреби ЗСУ: хто може втратити "залізного коня" Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у Національному Корпусі повідомили про поганий стан бомбосховищ у Черкасах.

Також Знай.ua публікував слова Максима Жоріна про президента Федерації боксу: з нинішнім керівником ми будемо бачити лише ганьбу!