Фрагмент свого виступу він опублікував у своєму блозі.

«Увесь світ достатньо серйозно ставиться до можливого вторгнення в Україну, а лідер фракції «Слуга народу» заявляє, що Захід розганяє (меседжі про напад, - Ред.), щоб розігнати інвесторів», - зазначив Андрій Білецький.

За словами експерта, президент має дивну позицію: Україна знаходиться у ситуації, коли може початись широкомасштабна війна з Росією, а Зеленський, ігноруючи підготовку, просто заявляє, що не треба хвилюватися.

«Між панікою і підготовкою лежить просто прірва. Треба займатися не гаданнями «нападуть чи не нападуть», а треба абсолютно спокійно готувати армію, країну та військово-промисловий комплекс», - сказав Андрій Білецький.

На думку експерта, саме якісна підготовка може зупинити цю війну.

Популярні новини зараз
Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у Національному Корпусі повідомили про поганий стан бомбосховищ у Черкасах.

Також Знай.ua публікував слова Максима Жоріна про президента Федерації боксу: з нинішнім керівником ми будемо бачити лише ганьбу!