Свою думку він висловив у програмі Вадима Трюхана «Дипломатична кухня».

«Я впевнений, що у 2014 році Україна могла утримати Донбас. Для цього було потрібно, щоб центральна та регіональна влада діяла спільно. Але те, що влада не стала на захист українського Донбасу – закономірно, це особливість української еліти. У мене було багато можливостей спостерігати за нею, і я дійшов висновку: усі топові політики бояться Донецького та Луганського регіонів. І всі вони вважали, що слід домовлятися не з населенням, а з місцевими елітами», - зазначає В'ячеслав Редько.

Під елітами, пояснює він, політики мають на увазі донецьких олігархів.

«Прагнення домовлятися з олігархами зіграло злий жарт з Донбасом, як і з країною. А серед населення регіону були сильні проукраїнські настрої, існувало відповідне лобі. Але місцева влада отримала команду мовчати. Мене самого викликали до кабінетів усіх рівнів і переконували почекати три дні. А тим часом місцеві олігархи вели торг з центральною владою», - розповідає В'ячеслав Редько.

Популярні новини зараз
В Україні організували посівну за всіма правилами війни: з танком навіть на полі ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Брат колишнього нардепа Олега Царьова затриманий СБУ за зраду Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявляв, що зараз Україна не може вплинути на ситуацію в ОРДЛО.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Редька, переважна більшість проблем створюється руками чиновників.