Його слова пролунали у програмі «Романенко. Бесіди».

«В адміністрації Байдена є люди, які вважають, що з Росією домовитися можна. США створюють коаліцію проти Китаю, залучили до неї Австралію, Японію та сподіваються залучити Росію. Байден називав Путіна вбивцею, а тепер питає, чого він хоче. А Путін ставить свої умови – це ж його прийшли просити. Путін проводить свої червоні лінії та вимагає, щоб балтійські країни вийшли з НАТО. Але всім очевидно, що його вимоги є нереалістичними. Щодо України, то складається враження, що ми плутаємось під ногами у великих хлопців, і вони вимагають, щоб ми прискорили ухвалення рішення», - каже Давід Сакварелідзе.

На його думку, Зеленський зараз перебуває у дуже тяжкій ситуації.

«І Заходу, і Росії зараз потрібне виконання Мінських угод. Хто і якою ціною їх виконає – це все одно. Навіть якщо для Зеленського це буде його останнім рішенням як президента, такий варіант їх теж влаштує», - вважає Давід Сакварелідзе.

Популярні новини зараз
Брат колишнього нардепа Олега Царьова затриманий СБУ за зраду "Мобілізовані" з "ДНР" більше не витримують, і готують план втечі: "Називають м'ясом" Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, дипломат Олександр Чалий припустив, що Росія найближчим часом не нападатиме на Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку політолога Олександра Кочеткова, США і РФ зараз не намагаються домовитися, а шантажують один одного.