Про це вона розповіла у програмі «Прогноз» з ведучою Любов'ю Завальнюк.

За словами нумеролога, 2022 рік буде роком безумовного кохання, а це такий стан, коли людина має право володіти чимось або кимось. «Але насправді безумовне кохання – це про цілісність, баланс та зрілість», - підкреслює вона.

До того ж, додає Нонна Мусалян, йдеться про любов до себе і чесність із собою, а це означає відповідати за своє життя. Вона зазначає, що у 2022 році також відбудеться зміна категорії людей, які готові дорослішати. «А дорослішати майже ніхто не хоче і дуже багато людей просто хочуть отримати чарівну пігулку», - підкреслює гостя програми.

На її думку, цілісною є та людина, яка може віддати ще від свого надлишку, аби наповнити своїм ресурсом і приєднатися до гармонійного взаємообміну. Нонна Мусалян зазначає, що цілісних людей на планеті не більше 2%, а 2022 рік якраз-таки навчить бути цілісним і зрілим. Водночас вона акцентує на тому, що зміняться тільки ті люди, які готові відповідати за себе та працювати над собою, а не перекладати відповідальність на інших.

Неопсихолог підкреслює, що це насправді проблема глобального масштабу. «Бо ми жили у старій матриці, де завжди люди спиралися не на свій внутрішній центр, а на якісь обставини», - пояснює вона. Зокрема, як зазначає нумеролог, соціальний статус, одруження чи захист кандидатської роботи сприймалися радше як галочки.

Популярні новини зараз
Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Сергій Притула в перший день війни заплатив 10 тисяч гривень за таксі, щоб врятувати сина в Києві: "Плану не було" Окупанти рф почали погрожувати своїм дружинам, будуть робити все те, що в Україні: "Настя, я довбо*бом став. Приїду, який є" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею
Показати ще

Нонна Мусалян зауважує, що пандемія насправді багато чого змінила: «Люди повинні були зрозуміти, що в них, крім них, нікого немає і вони на першому місці у себе без зовнішньої опори». Отже, підсумовує вона, у 2022 році головною метою є любов до себе та пошуки внутрішнього стрижню, аби людина була цікава сама собі.

Як повідомляв Знай.ua, Мусалян розповіла, що цифри 2022 у сумі дають шістку – число досить сприятливе.

Також Знай.ua писав про те, що Мусалян розповіла про творчу та руйнівну силу числа два.

https://youtu.be/E3-zQ2O9AVw