Його слова прозвучали у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«У ході американсько-російських переговорів позначилися кілька точок кризи. Наприклад, на пострадянському просторі нещодавно закінчилася гостра фаза кризи в Казахстані, яка зараз переходить у політичну площину. Нагнітання напруження навколо України дуже погано позначається на нашій економіці – як і психологічному стані українців. Інформаційне накачування досягло своєї мети, і зараз для людей це – питання номер один. Але, судячи з візиту Ентоні Блінкена до Києва та Анналени Бербок до Москви, йдеться якраз не про війну, а про зниження напруги та вирішення військового конфлікту на Донбасі», - вважає Руслан Бізяєв.

На його думку, йдеться про вирішення цілого комплексу питань як політичних, так і економічних.

«Адміністрація Байдена починає готувати громадську думку Заходу до того, що Україна та Грузія ніколи не будуть членами НАТО. Але говорити про це прямо не можна. Але, судячи з постачання озброєнь, Британія розглядає Україну як частину нової лінії Пілсудського. У цю лінію, крім нас, мають увійти балтійські держави та Польща», - припускає Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Заступник командира "Азову" записав термінове відео: про фейки окупантів та спецоперацію Справжнє літо почнеться в Україні уже завтра, але не всюди: синоптик Наталія Діденко розповіла, якою буде погода 20 травня Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він висловив свої припущення щодо причин приїзду Ентоні Блінкена до Києва.

Також Знай.ua повідомляв, що Бізяєв прокоментував розвиток кримінальної справи щодо Петра Порошенка.