Про це він розповів у його відеоблозі на сервісі YouTube.

За словами політолога, не варто читати американські газети ані до обіду, ані після. «Я вважаю, що через американську пресу зливається багато дезінформації російського походження. Адже українці вже давно перестали реагувати на зойки з боку Росії, тож хлопці трохи поміняли тактику», - пояснює він. Отже, констатує Тарас Загородній, такі повідомлення почали з’являтися в американських ЗМІ тому, що їм українці ще поки довіряють.

Він вказує на те, що ця кампанія триває вже місяць-другий і її мета – налякати Україну та схилити до того, аби виконувати Мінські угоди в тій інтерпретації, у якій їх подає РФ. «Сенс Мінських угод у тому, що ми приймаємо цей отруєний шматок у тіло держави», - підкреслює політолог.

До того ж, каже Тарас Загородній, так формуються відповідні передумови для того, аби в самій Україні почалася громадянська війна, а після реалізації Мінських умов з РФ знімуть усі санкції. Водночас експерт переконаний, що свій інтерес у цьому всьому має не сама лише Росія, але й Захід. «Навколо України зараз йде глобальна гра, яка є частиною гри Росії та Заходу», - підсумовує він.

Популярні новини зараз
Заступник командира "Азову" записав термінове відео: про фейки окупантів та спецоперацію Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Загородній пояснив, навіщо українців лякають російським вторгненням.

Також Знай.ua писав про те, що Загородній прокоментував ситуацію у світі після переговорів між американськими та російськими представниками.