Про це він розповів у програмі Сергія Доротича #SaveФОП.

На думку політика, в Україні варто провести аудит грошових вкладень за всі 30 років проголошення незалежності держави. «Адже кудись поділися десятки, а то й сотні мільярдів доларів – і треба з'ясувати, куди», - пояснює він.

До того ж, переконаний Сергій Шахов, влада разом із опозицією мають звернутися до іноземних партнерів України із проханням поки що заморозити внутрішній та зовнішній державний борг. «А після того, як борг буде заморожено, слід дати податкові канікули кожному бізнесу – від малого до великого. Це необхідно для розвитку», - каже він. До того ж, зазначає гість програми, він неоднократно звертався до Кабміну та ОП із такою пропозицією, але його проігнорували.

На думку депутата, що передусім варто зайнятися енергетичним бізнесом, адже він має опосередкований вплив на економіку загалом. А відтак, констатує Сергій Шахов, зростання вартості газу паралізує весь український бізнес взагалі, підприємствам доводиться зупиняти свою діяльність та закриватися. Все це, міркує він, в грає на користь РФ, закордонним партнерам, але аж ніяк не самій Україні. «Наші сусіди готові самі давати нам гроші на закупівлю їхніх товарів, аби наша власна економіка не розвивалася», - підкреслює політик.

Популярні новини зараз
Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Окупанти рф почали погрожувати своїм дружинам, будуть робити все те, що в Україні: "Настя, я довбо*бом став. Приїду, який є" Щасливий Ектор Хіменс-Браво "роз'єднав" Григорія Решетника з дружиною, а вони й раді: "Можливо все"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шахов заявив, що наразі Кабмін максимально викручує руки підприємцям.

Також Знай.ua писав про те, що Кушнірук пояснив, що тиск влади на великий бізнес відлякує іноземних інвесторів і грає на руку Кремлю.