Свою думку він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«До пекінської Олімпіади війни, можливо, не буде – а, можливо, і буде. Адже Росія не скасовувала свій грудневий ультиматум. Але цей удар може бути як військовим, так і військово-технічним. Крім того, Росія обіцяє напасти у разі українського наступу на Донбасі. Але навряд чи це буде вторгнення у звичайному значенні слова. Швидше за все Росія почне з використання високоточних ракет проти наших військ на Донбасі. Оскільки у неї такі ракети дуже потужні, то вони цілком можуть вивести з ладу 30 відсотків особового складу – а після цього, відповідно до військової науки, частина вважається небоєздатною», - каже Олег Старіков.

Експерт також дав рекомендації щодо запобігання такому варіанту розвитку подій.

«Необхідно провести заходи щодо забезпечення маскування військ. Генштаб має провести навчання з виведенням військ з пунктів постійної дислокації до польових районів, у тому числі у зоні ООС. Війська не повинні залишатися на одному місці», - радить Олег Старіков.

Популярні новини зараз
Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він спрогнозував ймовірність зустрічі Зеленського та Путіна.

Також Знай.ua повідомляв, що Старіков розповів про російський план поділу України навпіл.