Про це він розповів у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості».

Як розповідає гість програми, їхню профспілку створили в лютому 2014 року, тобто після Майдану і, відповідно, керівництво МВС це мало цікавило, адже в державі відбувалися перестановки. Тобто, каже Сергій Джихур, ніхто спершу не звертав уваги на їхню організацію, тобто ніхто не допомагав, але не заважав. Тим не менш, додає він, це був шанс попрактикуватися.

Принагідно гість програми зазначає, що українські правоохоронці насправді мають багато прав, але реалізувати їх через наявні механізми не вдається. Зокрема, голова профспілки згадує, як він сам дійшов до суду, аби піти у відпустку по догляду за дитиною. «Нині у ній перебуває понад 700 осіб з усієї України. Найбільше жителів Дніпра та Запоріжжя. Все це – чинні працівники поліції», - повідомляє Сергій Джихур.

Метою же профспілки він називає захист соціально-економічних та трудових прав поліцейських. «Я сам постраждав на цьому ґрунті, і у мене є сильне бажання змінити ситуацію на краще», - підкреслює голова профспілки.

Популярні новини зараз
Путіна рознесли в пух і прах після заяви пєскова: "Бабуїни-клоуни з прогнилими іклами" Анастасія Приходько зізналася, чи шкодує, що виступала за росію на Євробаченні: "Моя умова була..." Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому" Армія рф окупувала склад "АТБ" і розпивала горілку, закушуючи котячим кормом
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Всеукраїнська профспілка працівників сфери права закликала менеджмент гіпермаркетів дотримуватися законодавства.

Також Знай.ua писав про те, що Гнап розповів про незаконні звільнення в Україні.