Про це він розповів у програмі Геннадія Друзенка «Конституційна кухня».

«Політика – це не просто персони. Персони – це уособлення якихось інтересів і, що найважливіше, якихось цінностей, що в Україні насправді дуже важко прищеплюється. Згадаємо особу Порошенка. Не будемо аналізувати його персону, але дуже цікаво, що в ситуації зі спробою притягнути його до кримінальної відповідальності не йде мова про персону. Для більшості українських громадян насправді неважливо, винен Порошенко чи не винен в юридичному сенсі», - вважає Олесь Доній.

На його думку, більшість українських громадян хочуть або щоб Порошенка посадили до в’язниці, або навпаки – щоб його виправдали. Журналіст додав, що мова іде не стільки про персону, скільки про символ. Олесь Доній зазначив, що для частини українців експрезидент є символом боротьби за українську територіальну цілісність, мову, церкву, державу, і хоча їх меншість, проте вони дуже активні.

«Це символ віри. Для інших Порошенко – це теж символ віри, але символ віри корупції, символ незаконного збагачення з використанням державних посад та символ таємних змовин з ворогом. І там, і там аргументація не працює. І там, і там є віра. А коли є питання віри, ми знаємо, що аргументи не працюють. Для дуже незначного відсотка українців насправді важливе питання законності. В Україні є велика персоніфікація політиків і є символізм», - заявив Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Переодягнені актори в росії "виповзли" на сцену п'яні: подають "прекрасний" приклад дітям Переможець "Танці з зірками" Артур Логай знайшов, за що дякувати ЗСУ в пісочниці: "Є за що" В українських водіїв хочуть почати конфісковувати автомобілі на потреби ЗСУ: хто може втратити "залізного коня" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Рибаченко заявив, що сам Путін символізує собою іміджевий парадокс.

Також Знай.ua повідомляв, що Ялі назвав причину, яка стримує Путіна від повномасштабної війни з Україною.