Свою думку він висловив у програмі Олексія Толкачова «Толкова розмова».

«Ми багато в чому сприймаємо дії російського керівництва через російську пропаганду. А вона обіцяє все перетворити на радіоактивний попіл, хоча самі пропагандисти в це не вірять. Хіба що сам Путін неадекватний, але тут уже дається взнаки вік. Втім, він ще після свого другого президентства почав шукати виправдання для свого небажання віддавати владу – і знайшов місію «збирача земель». Але загалом до російської політики треба підходити з позиції здорового глузду. Навіщо Росії завойовувати Україну, якщо в неї не вистачає грошей навіть для того, щоб прогодувати ОРДЛО? Навіщо руйнувати нашу інфраструктуру, щоб потім за свої гроші її відновлювати?», - запитує Олександр Кочетков.

На його думку, Росії потрібно не завоювати Україну, а перетворити її на другу Білорусь.

«Путіну потрібно, щоб Україна залежала від Росії, але була на самозабезпеченні. Потрібно, щоби українська економіка існувала окремо від російської. Але сама Україна Росії потрібна, бо без неї не може бути імперії», - вважає Олександр Кочетков.

Як повідомляє Знай.ua, раніше він пояснив значення американських санкцій для Путіна.

Популярні новини зараз
"Та клята нація має помирати в страшних муках": репер Yarmak шокував знімками своєї доньки Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Кочетков висловив свою думку про те, чому українці обирають негідну владу.