Свою думку він висловив у програмі Вадима Трюхана «Дипломатична кухня».

«Все, що у 1991 році перебувало в Україні, належало їй – такі були умови Біловезьких угод. Далі цей пункт мав бути імплементований в інші угоди. Інше питання, чи потрібно було якійсь країні це майно і як можна їм розпорядитися. На мою думку, потрібно було чітко зафіксувати, що Чорноморський флот належить Україні. Це було дуже важливо – але, на жаль, не було зроблено. А далі вже розпочалися конфліктні ситуації. Дуже багато цінного майна з Одеси переправили до Росії, і це було, по суті, пограбування», - розповідає Ігор Кабаненко.

З його слів, це звичайна російська тактика.

«Україна завжди адекватно реагувала на агресивні дії Росії, тож і змогла вистояти. Але в будь-якому випадку питання Чорноморського флоту – це про те, як розпорядитися власністю, а не про те, кому вона належить. Інша річ, чи вистачило б Україні ресурсів на цей флот», - вважає Ігор Кабаненко.

Як повідомляє Знай.ua, раніше політтехнолог Дмитро Фіщенко заявив, що весь російський флот може протистояти лише одному американському авіаносцю.

Популярні новини зараз
У США розповіли про шанси України повернути під свій контроль Крим і ОРДЛО: "Вже відкинули росіян від Києва і Харкова" Анастасія Приходько зізналася, чи шкодує, що виступала за росію на Євробаченні: "Моя умова була..." Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Юрій Подорожній вважає армію та флот України нездатними на рівних протистояти російському агресору.