Його слова прозвучали у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«ФОПи, самі не бажаючи, опинилися на передньому краї боротьби. Причина цього в тому, що вони мають трохи більше можливостей, ніж інші. ФОП може закрити свій магазин або кафе та прийти на протест, на відміну від найманого працівника. Та й ресурсів у нього більше, ніж у простого вчителя чи лікаря, він може зробити пожертву на боротьбу, як роблять усі наші колеги. У найманих працівників такої можливості немає, вони все йде на виживання. До того ж їх за участь у протестах можуть звільнити. Тому до нас почали приєднуватися інші люди зі своїми проблемами. Так, ми виступаємо за свої права та свободи, але розуміємо, що вони нерозривно пов'язані з правами інших громадян», - каже Сергій Доротич.

Сам він, за його словами, вважав за краще б жити в суспільстві людей, які багатші за нього, а не навпаки.

«ФОП розуміють, що не можуть забезпечити свої інтереси, не розбудивши все суспільство. Мале підприємництво намагаються знищити ще з 2010 року, адже воно є загрозою корумпованому чиновництву», - вважає Сергій Доротич.

Популярні новини зараз
Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він погрожував, що протест малого бізнесу перейде в політичну площину.

Також Знай.ua повідомляв, що за словами Доротича, малий бізнес постійно перебуває під ударом.