Його слова прозвучали у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«ФОПи, самі не бажаючи, опинилися на передньому краї боротьби. Причина цього в тому, що вони мають трохи більше можливостей, ніж інші. ФОП може закрити свій магазин або кафе та прийти на протест, на відміну від найманого працівника. Та й ресурсів у нього більше, ніж у простого вчителя чи лікаря, він може зробити пожертву на боротьбу, як роблять усі наші колеги. У найманих працівників такої можливості немає, вони все йде на виживання. До того ж їх за участь у протестах можуть звільнити. Тому до нас почали приєднуватися інші люди зі своїми проблемами. Так, ми виступаємо за свої права та свободи, але розуміємо, що вони нерозривно пов'язані з правами інших громадян», - каже Сергій Доротич.

Сам він, за його словами, вважав за краще б жити в суспільстві людей, які багатші за нього, а не навпаки.

«ФОП розуміють, що не можуть забезпечити свої інтереси, не розбудивши все суспільство. Мале підприємництво намагаються знищити ще з 2010 року, адже воно є загрозою корумпованому чиновництву», - вважає Сергій Доротич.

Популярні новини зараз
Платити за повітря більше не доведеться: Рада готує новий закон На українців чекають хвилі екстремальної спеки: синоптик склав прогноз погоди на літо-2023 Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він погрожував, що протест малого бізнесу перейде в політичну площину.

Також Знай.ua повідомляв, що за словами Доротича, малий бізнес постійно перебуває під ударом.