Про це він розповів у програмі Олексія Толкачова «Толкова розмова».

На думку гостя програми, Росія зараз розраховує на те, що її просто злякаються, як це вже було у 2014 році. Водночас він підкреслює, що РФ хоче радше узалежнити Україну від себе, але щоб вона й сама себе забезпечувала. «Навіть завоювання України не вирішить цього завдання, натомість до всіх проблем додадуться ще нові санкції», - пояснює Олександр Кочетков. У такому разі, міркує експерт, РФ доведеться забезпечувати Україну та відновлювати зруйновану інфраструктуру.

Натомість серйозною небезпекою він вважає ймовірність ракетно-бомбової атаки по українських військових об’єктах. Як пояснює політолог, інфраструктура при цьому залишиться живою, але почнеться паніка. «Але навіть у такому разі не факт, що наша економіка від цього ляже швидше за російську – від санкцій. Так, добре, що зараз США помічають загрозу для нас, але треба розуміти, що вони розв'язують свої питання», - міркує Олександр Кочетков.

Гість програми переконаний, що Сполучені Штати хочуть встановити якісь домовленості з Китаєм, але Росія їм при цьому заважає. «США прагнуть усунути з американсько-китайського рівняння Росію», - підкреслює він. Водночас РФ зі свого боку, каже експерт, просто користується можливістю і намагається взяти щось і собі.

Популярні новини зараз
Байден побив путіна: в The Sims вийдуть нові ігрові набори Moonlight Chic і Little Campers - створити бункерного діда тепер простіше 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Переодягнені актори в росії "виповзли" на сцену п'яні: подають "прекрасний" приклад дітям Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Подорожній заявив, що протистояння Україна-Росія виходить за межі політики та набуває рис ідеологічної війни.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков прокоментував можливість повномасштабного російського військового вторгнення на територію України.