Коментар експерта прозвучав у програмі «Суть подій» на каналі «Знай.ua».

«Росія прагне виторгувати собі контроль над усім пострадянським простором. Ситуація цьому сприяє: США та Китай зараз залагоджують свої взаємини, і готові чимось поступитися Росії, щоб вона не плуталася у них під ногами. Білорусь уже покотилася, після хаосу та паніки, у бік відтворення імперії. Тепер Росії потрібна й Україна – у максимальної збережности, не зруйнована, зі своєю економікою, але під російським контролем. Москві потрібен такий український уряд, який добровільно-примусово рушить країну на об'єднання з Росією у тій чи іншій формі», - вважає Олександр Кочетков.

Тому, пояснює він, росіянам не можна руйнувати українську інфраструктуру.

Кремль хоче вирішувати всі найважливіші питання в Україні, але щоб вона була на самозабезпеченні. З цією метою обидві сторони – і Росія та США – перед переговорами максимально підвищують ставки. Обидві сторони надувають щоки», - каже Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він пояснив, чому вважає повномасштабну російську агресію проти України надзвичайно низькою.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Кочеткова, США та Росія зараз не намагаються домовитися, а займаються взаємним шантажем.