Про це він розповів у своїй програмі «Антишпора від Подорожнього».

Юрій Подорожній зазначив, що соціальна політика - це діяльність держави та її інститутів, органів місцевого самоврядування, вітчизняних і зарубіжних підприємств, установ усіх форм власності, різних об’єднань та організацій, громадян. За його словами, ця діяльність стосується розвитку й управління соціальною сферою, збалансування розвитку суспільства, забезпечення стабільності державного правління, соціального захисту населення, створення сприятливих умов для існування індивідів і соціальних спільнот.

«Головною метою соціальної політики є подолання соціальної напруги, досягнення рівноваги, стабільності, цілісності, консолідації, злагоди й динамізму суспільства», - розповів Юрій Подорожній.

Він пояснив, що серед основних завдань соціальної політики – забезпечення ефективного розвитку соціальної сфери, соціального простору життєдіяльності, здійснення заходів щодо задоволення зростаючих матеріальних і духовних потреб членів суспільства. За словами політтехнолога, також важливим є врегулювання процесів соціальної диференціації суспільством та підняття суспільного добробуту на рівень загальноприйнятих стандартів.

«Найважливіший принцип соціальної політики – управління інтересами та через інтереси людей. Соціальна політика – комплекс заходів державного та недержавного характеру, спрямованих на виявлення, задоволення і узгодження потреб та інтересів громадян, соціальних груп, територіальних громад», - зазначив Юрій Подорожній.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 20-26 березня для всіх знаків Зодіаку: провокації для Водоліїв, позитивні новини Терези та витрати Раків Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Подорожній розповів, чим характеризується політична система України.

Також Знай.ua писав, що Подорожній заявив, що протистояння Україна-Росія виходить за межі політики та набуває рис ідеологічної війни.