Про це він розповів у програмі «Суть подій» на каналі «Знай.ua».

За словами експерта, українській владі потрібно показати громадськості, що армії не бракує палива, і військовим вистачає їжі, одягу тощо. Водночас він вказує на те, Україна не стільки програє в інформацій війні, скільки навіть не веде її. «Не можна ж казати, що боксер програв, якщо він і не виходив на ринг», - підкреслює Олександр Кочетков.

Водночас він вказує на те, що забезпечити обороноздатність держави повинна національна промисловість, а не іноземні поставки. «На щастя, є домовленості щодо постачання зброї, які зараз почали реалізовуватися. Так, обсяг цієї зброї – крапля в морі у порівнянні з тим, що потрібно Україні, але тут важливим є психологічний фактор: стало відомо, що нам допомагають озброєнням», - пояснює політтехнолог.

Як він зазначає, народ повинен розуміти, що держава може забезпечити військо всім необхідним, тоді він буде спокійним. Тобто, підкреслює Олександр Кочетков, ситуація повинна бути під контролем. «Якщо ж президент каже закордонній пресі, що ми майже втратили Харків – саме це і вносить паніку», - додає експерт.

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кочетков заявив, що Росія прагне виторгувати собі контроль над усім пострадянським простором.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков пояснив, чому Росії не вигідно захоплювати Україну.