Про це вони розповіли у Telegram-каналі Національного Корпусу.

«Щодня ми отримуємо безліч питань щодо заходів з цивільної оборони в тому чи іншому місті. Громадяни потребують підтримки та чітких алгоритмів дій вже сьогодні. І поки українська влада замилює очі країні та просить не турбуватися – загрози зростають. Саме тому Громадські штаби оборони по всій Україні не зволікають і продовжують свою активну діяльність в рамках кампанії з підготовки населення до оборони та захисту від наступальних дій країни-агресора», - зазначено у публікації.

Як зазначено у повідомлені, вже 5 лютого відбудуться військові вишколи в Одесі, Львові, Чернігові, Києві та Прикарпатті.

«Зокрема 5-го лютого в Запоріжжі заплановано проведення тренінгу з домедичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій. У Харкові 5-го лютого відбудеться великий Марш єдності. Харків'яни вийдуть на вулиці міста, аби продемонструвати ворогу рішучість своїх переконань та готовність давати відсіч російській агресії», - сказано у публікації.

Також у публікації зазначено, що Громадський штаб оборони за підтримки Національного Корпусу проведе відкрите військове тренування 6-го лютого у Києві на території заводу «Атек».

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у Києві відбувся військовий вишкіл для цивільного населення.

Також Знай.ua повідомляв, що представник Нацкорпусу дав українцям поради щодо виживання під час обстрілу або бомбування.