Про це він розповів у програмі «Розвилка».

Як зазначає експерт, Британія діє за принципом вести радше власну гру, аніж бути учасницею чужих. Борис Джонсон, підкреслює він, у своїх діях виходить також із цього принципу. Зокрема, каже Руслан Бізяєв, він має продемонструвати, що Великобританія – це альтернативний центр сили і саме вона може розв’язати проблеми України.

«Він хоче продемонструвати це усьому світу. Це традиційний курс його країни», - пояснює аналітик.

Принагідно він нагадує, як у 1940 році влітку Вінстон Черчилль, який тоді був прем’єр-міністром Великобританії, пояснював Сталіну, що Гітлер не є йому другом і він планує напасти на Радянський союз.

«Хоча плану «Барбаросса» тоді й не було. Тоді він пропонував Сталіну спільно притулити Гітлера. Сталін його, як відомо, не послухався», - зазначає Руслан Бізяєв. Експерт додає, що Британія і в тій ситуації, і в сьогоднішній пропонує свою альтернативу сторонам.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що жоден президент України не міг би виконати Мінські угоди.

Також Знай.ua писав про те, що Бортник заявив, що Великобританія змінила свій курс і повертається у світову політику.