Слова експерта пролунали у його відеоблозі на сервісі YouTube.

«Україна стає частиною нової зони безпеки. Про цю зону вже давно говорять, і вона справді потрібна. Україні потрібно ставати частиною якихось структур міжнародної безпеки. Потрібні нові форми безпеки, двосторонні спілки. На жаль, у наш час без цього не обійтися. Вже надійшла пропозиція від британців вибудовувати зону безпеки разом із ними та з Польщею. Я вважаю це за великий позитив. Україні слід розуміти свій інтерес у всіх союзах. Нам потрібен військовий союз, потрібні союзники, які зацікавлені в нас та готові нам допомагати – насамперед зброєю. Нинішня криза показала Україні, хто їй друг насправді, а хто лише на словах», - наголошує Тарас Загородній.

Він нагадав, що Україна зараз отримує зброю не лише із Великобританії та Польщі, а й із балтійських держав.

«В України зараз вимальовується ще один союзник – Туреччина. Слід зазначити, що вона, на відміну від європейських країн, постачає нам у тому числі й наступальну зброю, у тому числі «Байрактари», - нагадує Тарас Загородній.

Популярні новини зараз
Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував звістку про близький напад Росії на Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що Загородній дав рекомендацію, як можна уникнути виконання Мінських угод.