Слова експерта пролунали у його відеоблозі на сервісі YouTube.

«Україна стає частиною нової зони безпеки. Про цю зону вже давно говорять, і вона справді потрібна. Україні потрібно ставати частиною якихось структур міжнародної безпеки. Потрібні нові форми безпеки, двосторонні спілки. На жаль, у наш час без цього не обійтися. Вже надійшла пропозиція від британців вибудовувати зону безпеки разом із ними та з Польщею. Я вважаю це за великий позитив. Україні слід розуміти свій інтерес у всіх союзах. Нам потрібен військовий союз, потрібні союзники, які зацікавлені в нас та готові нам допомагати – насамперед зброєю. Нинішня криза показала Україні, хто їй друг насправді, а хто лише на словах», - наголошує Тарас Загородній.

Він нагадав, що Україна зараз отримує зброю не лише із Великобританії та Польщі, а й із балтійських держав.

«В України зараз вимальовується ще один союзник – Туреччина. Слід зазначити, що вона, на відміну від європейських країн, постачає нам у тому числі й наступальну зброю, у тому числі «Байрактари», - нагадує Тарас Загородній.

Популярні новини зараз
Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував звістку про близький напад Росії на Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що Загородній дав рекомендацію, як можна уникнути виконання Мінських угод.