Про це вона розповіла у програмі «Суть подій» на каналі Знай.ua.

Катерина Котенкова розповіла, що цього року пенсіонери, які могли вийти на пенсію, але не вийдуть, запитують, звідки така несправедливість. Журналістка нагадала, що відбулося підвищення трудового стажу та страждають найменш захищені верстви населення.

«Вимоги зі стажу підвищуватимуться щороку до 2028 року, поки не досягнуть позначки 35 років. Грубо кажучи, людям доведеться працювати до 65 років. Влада робить все, щоб відстрочити вихід на пенсію. А чому? Тому що у бюджеті грошей немає», - заявила Катерина Котенкова.

На її думку, складається враження, що людям незабаром не буде чим платити пенсії. Журналістка зазначила, що Пенсійний фонд буквально кричить, що грошей немає. За її словами, більшість людей заробляють не так вже й багато і збити стан на гідне життя після виходу на пенсію можливості немає.

«Люди сподіваються на державу. Роблять відрахування до солідарної пенсійної системи, а тепер уряд каже, що ця система на межі колапсу. І врешті-решт опиняються в ситуації, де майбутнє загрожує не лише старістю, а й злиднями», - заявила Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Війна в Україні таки дійшла до Ані Лорак, але з іншого боку: росіяни знищили будинок Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Подаємо заяву та чекаємо на гроші: українцям показали, як без проблем повернути переплату за газ Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Осадчук заявив, що ідея з продуктовими картами свідчить про провал економічної політики влади.

Також Знай.ua писав про те, що Рибалко попередила, що українці можуть масово залишитися без роботи.