Про це вона розповіла у програмі «Суть подій» на каналі Знай.ua.

Катерина Котенкова розповіла, що цього року пенсіонери, які могли вийти на пенсію, але не вийдуть, запитують, звідки така несправедливість. Журналістка нагадала, що відбулося підвищення трудового стажу та страждають найменш захищені верстви населення.

«Вимоги зі стажу підвищуватимуться щороку до 2028 року, поки не досягнуть позначки 35 років. Грубо кажучи, людям доведеться працювати до 65 років. Влада робить все, щоб відстрочити вихід на пенсію. А чому? Тому що у бюджеті грошей немає», - заявила Катерина Котенкова.

На її думку, складається враження, що людям незабаром не буде чим платити пенсії. Журналістка зазначила, що Пенсійний фонд буквально кричить, що грошей немає. За її словами, більшість людей заробляють не так вже й багато і збити стан на гідне життя після виходу на пенсію можливості немає.

«Люди сподіваються на державу. Роблять відрахування до солідарної пенсійної системи, а тепер уряд каже, що ця система на межі колапсу. І врешті-решт опиняються в ситуації, де майбутнє загрожує не лише старістю, а й злиднями», - заявила Катерина Котенкова.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Осадчук заявив, що ідея з продуктовими картами свідчить про провал економічної політики влади.

Також Знай.ua писав про те, що Рибалко попередила, що українці можуть масово залишитися без роботи.