Про це він розповів у своєму Telegram-каналі.

«За останні два дні країна «несподівано» дізналася про можливість широкомасштабної війни і почалася справжня паніка на фінансових ринках, аеропортах, з яких вилітає уся еліта, та паніка у суспільстві», - зазначив АндрійБілецький.

За словами Андрія Білецького, новина про наступ не є несподіваною, тому що Україну попереджали про таку ситуацію десь ще 2,5 місяці тому майже усі розвідки світу. Як він зазначив, за цей час можна було б підготуватись.

«За цей час нічого не робилося, аби підняти обороноздатність країни і тепер у нас формально декілька днів, які нам залишися на підготовку. Чи можна було б щось зробити за два, щоб укріпити обороноздатність країни? Багато чого можна було зробити…», - підкреслив Андрій Білецький.

Як зазначив лідер Нацкорпусу, за два дні можна було б заповнити кадрами танкові та механізовані бригади оперативним резервом. Також, за його словами, за цей час можна було б призвати 6-8 тисяч військовослужбовців для того, щоб зібрати декілька бригад.

Популярні новини зараз
Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує: "Ми скоро туди дійдемо, ми близько" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький розповів, що таке фінляндизація України.

Також Знай.ua повідомляв, що у Нацкорпусі не згодні з усуненням Дмитра Герасименка з військової бригади.