Думка експерта прозвучала у його відеоблозі на сервісі YouTube.

«Багато експертів раніше говорили, що Росія може визнати ОРДЛО за абхазьким сценарієм. Спочатку ми визнаємо цю державу, потім вона підписує з нами договір про захист – і ми туди офіційно вводимо війська. Втім, російські війська і вводити в ОРДЛО не потрібно, вони там і так є. Я вважаю, що російське визнання «народних республік» – це дуже добре для України. Це означає, що Путін таки відмовився від ідеї повномасштабного наступу на нашу країну – втім, його ймовірність і так була невисокою», - каже Тарас Загородній.

При цьому Росії, на його думку, треба продемонструвати, що вона зробила для так званого захисту російськомовного населення.

«У грі навколо України ставки піднято так високо, що Росія не може просто вийти з неї. Потрібно або воювати, або зробити щось. Втім, і у справі з ОРДЛО ще нічого не підписано, і Путін знову починає виляти. За законом він ще має 30 днів для розгляду цієї ініціативи, і він починає шантаж, думаючи, що сильно налякає Україну», - вважає Тарас Загородній.

Популярні новини зараз
Десть років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям 456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він високо оцінив перспективу військово-політичного союзу із Британією та Польщею.

Також Знай.ua повідомляв, що Загородній прокоментував повідомлення про повномасштабну російську агресію проти України.