Фрагмент свого виступу він опублікував у своєму Telegram.

«Я бачив навіть не тисячі, а вже, мабуть, десяток тисяч людей на цих вишколах. У великих містах збираються 300-700 людей і вчать тактичну медицину та поводження зі зброєю», - зазначив Андрій Білецький.

За словами Андрія Білецького, у разі повномасштабної війни він покладає надію на повстанський опір не меншу, ніж на Збройні сили.

«Більшість дисциплін, які ми викладаємо, – це не для військових людей, а більшість дисциплін навіть не мають прямого відношення до реальної зброї», - підкреслив Андрій Білецький.

За його словами, на вишколах вивчається саме цивільна оборона, поводження з вибуховими пристроями та тактичні навички.

Популярні новини зараз
"Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

«Уявіть, що просто відбулось природне лихо, і тоді ця людина (яка пройшла вишкіл, - Ред.) буде розуміти, як зупинити кровотечу і надати першу допомогу. Війна не кожен день, а аварії бувають кожен день. Це безумовно знадобиться кожній людині», - підкреслив Андрій Білецький.

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький розповів, що таке фінляндизація України.

Також Знай.ua повідомляв, що у Нацкорпусі не згодні з усуненням Дмитра Герасименка з військової бригади.