Фрагмент свого виступу він опублікував у своєму Telegram.

«Я бачив навіть не тисячі, а вже, мабуть, десяток тисяч людей на цих вишколах. У великих містах збираються 300-700 людей і вчать тактичну медицину та поводження зі зброєю», - зазначив Андрій Білецький.

За словами Андрія Білецького, у разі повномасштабної війни він покладає надію на повстанський опір не меншу, ніж на Збройні сили.

«Більшість дисциплін, які ми викладаємо, – це не для військових людей, а більшість дисциплін навіть не мають прямого відношення до реальної зброї», - підкреслив Андрій Білецький.

За його словами, на вишколах вивчається саме цивільна оборона, поводження з вибуховими пристроями та тактичні навички.

Популярні новини зараз
Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

«Уявіть, що просто відбулось природне лихо, і тоді ця людина (яка пройшла вишкіл, - Ред.) буде розуміти, як зупинити кровотечу і надати першу допомогу. Війна не кожен день, а аварії бувають кожен день. Це безумовно знадобиться кожній людині», - підкреслив Андрій Білецький.

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький розповів, що таке фінляндизація України.

Також Знай.ua повідомляв, що у Нацкорпусі не згодні з усуненням Дмитра Герасименка з військової бригади.