Про це він розповів у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди».

«Росія хоче, щоб ми забрали Донбас. Він їй не потрібен, бо це зайві витрати не лише прямої, а й гуманітарної властивості – їм треба буде вбудовувати свої виробничі ланцюжки. Це не просто Крим, де дав грошей, і вони там будуть «кувиркатися», - зазначив Сергій Дацюк.

За словами філософа, Донбас є досить складною територією для інтеграції, тому на тій території Росії доведеться вбудовувати свою виробничу систему, яка зараз може бути зайнятою іншими векторами.

«За роки війни Донбас вилетів з цих ланцюжків, порушивши виробничий цикл і став небажаним активом: якщо їх взяти і туди вкласти гроші – нічого доброго не буде», - наголосив Сергій Дацюк.

Як зазначив експерт, за останні 8 років Донбас втратив свою привабливість і вклад грошей не змінить цієї ситуації, тому Росії він не потрібен.

Популярні новини зараз
Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх 61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Анатолій Якименко пояснив, чому люди незадоволені обмеженнями у зв’язку з COVID-19.

Також Знай.ua публікував слова Віктора Андрусіва: Путіну захоплення України не дасть таких ресурсів, щоб покрити збитки від санкцій.