Цією інформацією він поділився в ексклюзивній програмі журналістки Христини Бондаренко «Христя».

«Ті, хто жили біля Азовського моря або служили там, знають попередні історії. Навіть під час Другої світової війни всі ті десанти, які взимку проходили в Чорних і Азовських морях, закінчувалися величезними втратами для тих, хто проводив ці десанти», - заявив Сергій Кривонос.

Генерал додає, що в Азовському морі вітри дуже часто можуть змінити всі розрахунки нападників і складними погодними умовами помножити все на нуль.

«Техніка іноді не витримує тих вітрів, а якщо ще й морози будуть, то це взагалі величезні проблеми, тому для нас зараз погода йде в плюси. Чим гірша буде погода, тим менше шансів на успіх у морських операціях, які можна проводити на Азовському морі», - заявив Сергій Кривонос.

Популярні новини зараз
"Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua поширив заяву Сергія Кривоноса, що жодна армія не змогла перемогти підготовлений, навчений і мотивований народ.

Крім цього Знай.ua повідомляв, що Сергій Кривонос розповів, як потрібно створювати територіальну оборону держави і в чому помиляється українська влада.