Про це він розповів у програмі «Прогноз» з ведучою Любов'ю Завальнюк.

За словами гостя програми, сьогодні у світі настала нова епоха, коли відбувається руйнування старих систем. «Всі події, які відбуваються в нашому світі, спочатку вони виникають у ментальному полі», - підкреслює філософ.

Принагідно він наводить слова американського містика та медіума Едгара Кейсі. «Це був сплячий пророк, який поринав у сон і уві сні відповідав на запитання. Причому він правильно відповів, чим закінчиться Друга світова війна», - розповідає Ігор Мехеда. Як він повідомляє, у прогнозах Едгара Кейсі, які публікували в 1990-х роках говорилося про падіння радянської системи, залишок якоїсь її частини, спробу відновлення, що обернеться масою проблем, та остаточне її знищення. Далі ж, розповідає журналіст, йде початок нової епохи, у якій люди розуміють, що попередня ідеологія їм не підходить, а відтак розпочнеться вироблення епохи нового часу, що зараз і відбувається.

Як зауважує Ігор Мехеда, російське керівництво, по суті, досі не змінювалося, у нього ментальність радянського плану і вона хоче втриматися. Натомість Україна, підкреслює він, чи не перша держава пострадянського простору, у якій відбулися зміни. «В Україні виникла потреба у новій ідеології і це, звичайно, не подобається старій радянській ідеології, тому й відбувається сутичка. І ця сутичка має закінчитися тим, що рано чи пізно залишки радянської системи впадуть», - пояснює психолог.

Загалом же, зазначає він, існує 2 ментальні структури, які зараз стикаються: перша – стара, що не хоче зникати, друга – нова, яка й виникла у новий час. До того ж, додає Ігор Мехеда, кожна структура впливає на когось у якійсь країні, що виливається у зіштовхуванні їхніх інтересів.

Популярні новини зараз
Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мехеда розповів кому колись поклонялися люди на українських землях.

Також Знай.ua писав про те, що Мехеда розповів, яка енергія відповідає за молодість і довголіття людини.