Про це він розповів у своєму блозі на YouTube.

«З одного боку, Росія декларує, що про Крим діалог не може бути. З іншого боку, ми розуміємо, що Крим російський визнало 5 чи 6 країн у світі сьогодні», - заявив Руслан Бортник.

За його словами, Крим хоч і закріплений у російській Конституції, але він не легітимізований в очах світової спільноти, і Росія прагне його легітимізувати.

«Це ключове бажання Росії. Прагне, щоб Крим був визнаний. Щоб між Кримом та іншими країнами світу могли існувати торгові відносини, транспортні, культурні», - додав політолог.

Він додає, що це мотивація Росії, з якою потенційно можна працювати.

Популярні новини зараз
Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням Тіна Кароль поверне російську мову у свою творчість: Ваня Рассел розповів, що і Лобода з Барських "шахраюють" Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС
Показати ще

«Наш інтерес сьогодні – повернути Крим. Але наш інтерес насамперед повернути український вплив у Криму. Ми Крим російським не визнаємо», - резюмував Руслан Бортник.

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що зараз складається протистояння двох військово-політичних блоків – НАТО та ОДКБ.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв заявив, що європейці відчули всі мінуси відсутності суверенітету ЄС.