Про це повідомили у Telegram.

«Учора в місті Черкаси відбувся відкритий вишкіл з цивільної оборони в рамках всеукраїнської кампанії Громадського штабу оборони та Національного Корпусу «Не панікуй! Готуйся». До заходу долучилися понад три сотні свідомих черкащан, готових чинити опір російським загарбникам», - зазначено у публікації.

У публікації сказано, що професійні інструктори проводили заняття для учасників вишколу.

«Інструктори, ветерани російсько-української війни ділилися з учасниками вишколу набутим бойовим досвідом: як пересуватися містом в умовах бойових дій, правила поводження з бронетехнікою, основи ведення ближнього бою та надання первинної медичної допомоги», - підкреслено у публікації.

Популярні новини зараз
Світло вимикатимуть менше: скоро графіки значно покращаться Чи будуть забирати квартири на користь ВПО: кому загрожує вилучення майна Встигнете зареєструватись - матимете 1500 грн: хто з українців отримає виплати до 16 березня Замість відновлення великих ТЕЦ: владі підказали, як не лишити домівки без опалення
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, у Національному Корпусі анонсували наступні вишколи з цивільної оборони.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Білецький розповів, навіщо РФ концентрує війська біля кордонів з Україною.