Про це вона розповіла у програмі «Прогноз» з ведучою Любов'ю Завальнюк.

За словами регресолога, людина у своєму справжньому житті зустрічає того партнера, який дає їй найкращу можливість для виправлення певної програми, розв’язання кармічних вузлів, повернення боргу.

Водночас вона акцентує на тому, що людина живе у фізичному тілі і проживає фізіологічний досвід, почуття. «Людина набуває багато звичок та залежностей на рівні тіла», - підкреслює Таїсія Мельник. Тому, пояснює гостя програми, виникає безліч спотворених процесів, навіть кохання виникає не із серця чи душі, а з хибної програми чи прив’язки.

Як вона зазначає, співзалежні партнери сьогодні – це боржники в минулому, а в цьому житті вони мають прожити цей болісний досвід. І вже на цій основі, додає регресолог, виникають спілки, які далі тільки більше посилюються, а суспільство зі свого боку виставляє їм свої рамки.

Принагідно Таїсія Мельник розповідає про трикутник Карпмана, згідно з яким співзалежні стосунки вибудовуються між тираном, жертвою та рятівником, які постійно міняються своїми ролями. «Такі шлюби ми з вами спостерігаємо неодноразово, але зараз цього стає менше, бо з'явилася велика свобода особистісного вибору. Гра, яка тягнеться як жертва, рятівник, тиран – це відбувається у теперішньому і було неодноразово у минулому», - розповідає гостя програми. У приклад вона наводить панів та рабів, які у наступному житті народжуються в інших тілах, але проживають ту ж історію.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мельник дала низку рекомендацій щодо того, як людина може змінити свою карму.

Також Знай.ua писав про те, що Мельник пояснила, як люди здобувають свою карму.