Про це він розповів у програмі Тараса Загороднього «Знай наших».

На думку експерта, Експортно-кредитна агенція повинна мати право покривати відсотки за кредитами і це повинно бути прописано в законодавстві. Як він пояснює, це буде сприяти розвитку української економіки, тому що кредит стане дешевшим.

Водночас Дмитро Олійник зазначає, що робота в цьому напрямку вже йде. «Наприклад, після ухвалення на державному рівні програми «5-7-9» обсяг кредитів досяг 90 мільярдів гривень. Це дуже добрий результат – кредити розвивають економіку, особливо тоді, коли прямують у реальний сектор», - розповідає він.

Натомість гість програми взагалі не радить кредитувати українських імпортерів, особливо, якщо кредити вони отримують від державних банків. За його словами, тут особливо йдеться про імпортерів, які везуть в Україну готову продукцію.

Отже, констатує Дмитро Олійник, з одного боку, держава кредитує виробників, з іншого – імпортерів, що заважає розвитку, оскільки доводиться конкурувати з іноземними товарами. «Наша організація докладно вивчає цю ситуацію та готує свої пропозиції», - зазначає експерт.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олійник розповів про проблеми української промисловості, які породив різкий стрибок ціни на газ.

Також Знай.ua писав про те, що Кущ пояснив, чому в Україні багато підприємців.