Його слова прозвучали у програмі Тараса Загороднього «Знай наших».

«На жаль, Україна стала єдиною європейською країною, чия промисловість зіткнулася з проблемою надмірної дорожнечі газу. Коли газ подорожчав, всі країни Євросоюзу мали довгострокові контракти на нього. Відповідно, для промислових споживачів газу його ціна не підіймалася вище за 350 доларів, а, наприклад, у Німеччині у вересні вона становила близько 300 доларів. З огляду на частку газу у собівартості українська промисловість не змогла конкурувати з європейською. Йдеться і про хімічну промисловість, і про керамічну, і про багато інших секторів економіки», - говорить Дмитро Олійник.

Він особливо наголошує на тому, що це проблема не тільки для бізнесу, а й для всієї країни.

«Федерація роботодавців запропонувала Кабміну взяти приклад з європейців у газовому питанні. Ми запропонували сформувати компенсаторний фонд для окремих галузей та висловили готовність тимчасово перейти на інші джерела енергії. На жаль, уряд відреагував на це лише зараз, коли у багатьох підприємств накопичилися вже величезні борги», - зазначає Дмитро Олійник.

Популярні новини зараз
Важливі зміни в "Резерв+" з 22 січня: кому повертають відстрочку від мобілізації Працюватимуть навіть ті, хто не може: нові правила для осіб з інвалідністю Пенсіонерам кинуть подачку, якої не вистачить і на один похід у магазин: кому і скільки виплатять Одразу 4 хвилі мобілізації: хто отримає повістку вже в найближчі дні
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше Українська асоціація бізнесу та торгівлі виступила проти державного регулювання цін на газ.

Також Знай.ua повідомляв, що ситуацію з газом та вугіллям в Україні прокоментував народний депутат Сергій Шахов.