Про це він розповів у програмі Руслана Бортника «Антишоу».

На думку експерта, російське визнання ОРДЛО є радше спробою посилити власні позиції на переговорах. «Це спроба сказати: ми не жартуємо, ми готові йти до кінця. Але це не обов'язково означає натяк саме на відкритий військовий конфлікт, це просто підвищення ставок», - пояснює він.

За словами Костянтина Бондаренка, українці почали звикати до відсутності Донбасу ще з 2016 року, а жителі самих ОРДЛО до замороження конфлікту, до якого повернуться через 20-30 років.

Далі він міркує над тим, які наслідки матиме визнання ОРДЛО з боку РФ. Політолог припускає, що сама Росія не надто зважатиме на протести з боку України та її партнерів щодо цієї ситуації, натомість вона пояснить свої дії необхідністю врятувати жителів ОРДЛО від геноциду. «Але від Мінських угод Росія не відмовиться – скоріше, запропонує обговорити їхнє подальше виконання», - зазначає Костянтин Бондаренко.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Білецький заявив, що визнання Росією ОРДЛО – це кінець Мінським угодам.

Також Знай.ua писав про те, що Загородній прокоментував визнання Росією ОРДЛО.