Про це вона розповіла у новій програмі «Суть подій» на Youtube-каналі Знай.ua.

«Для призначення пенсії в Україні з кожним роком потрібно все більше і більше стажу. Цього року для оформлення пенсії у 60 років, потрібно мати не менш ніж 29 років стажу, а наступного року будуть вимагати вже 30 і так далі, і далі», - зазначила Катерина Котенкова.

За словами журналістки, у 2028 році необхідний стаж для отримання пенсії у 60 років сягне 35 років.

«Стаж потрібно заробити, а потім ще й довести його наявність. В умовах воєнних та економічних потрясінь наше законодавство може стати марним, тому над цим треба замислюватись вже зараз», - підкреслила Катерина Котенкова.

Журналістка зазначила, що наразі існує багато прикладів, коли якісь підприємства закривалися через початок росією повномасштабної війни, та окрім того, що не виплачували борги по зарплаті, ще й не мали можливості надати довідки з місця роботи, що потрібні працівникам для подальшого оформлення пенсій.

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Тіна Кароль зізналася, за якого чоловіка вийшла б заміж: "З автоматом, не бритий і не митий" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце"
Показати ще

«Мільйони людей залишились без роботи і не просто не можуть напрацьовувати собі стаж, а ще й не можуть заробити собі на шматок хліба», - зазначила Катерина Котенкова.

Як повідомляв Знай.ua, Олег Попенко розповів про процедуру відновлення зруйнованого Росією житла в Україні.

Також Знай.ua публікував слова Катерини Котенкової: в Україні запроваджується нова щорічна виплата для певної категорії громадян.