Про це він розповів у програмі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Проблема в нас – якщо українці добре б знали свою історію, незалежно від того, де вони живуть, вони б знали, що справжня повномасштабна війна з російською федерацією обов’язково почнеться», - зазначив Юрій Подорожній.

За словами експерта, ще задовго до війни можна було спостерігати події в українсько-російських відносинах, які чітко передували війні: конфлікт навколо острова Тузла, примушення України віддати ядерну зброю, ну і, очевидно, анексія Криму та вторгнення на Донбас.

«За 8 років війни на Донбасі та анексії Криму ми якось призвичаїлись жити і розуміли, що війна йде, але жили вільним життям. Ми підійшли до 2022 року у розслабленому стані», - підкреслив Юрій Подорожній.

Експерт зазначив, що, не зважаючи на наявний військовий конфлікт з рф на Донбасі, українці не могли повірити у те, що одного разу росія вирішить розв’язати повномасштабну війну по усій лінії кордону з Україною і навіть з використанням території Білорусі як плацдарму.

Популярні новини зараз
У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" Олексій Арестович зізнався, що його життя висіло на волосині з початку війни з рф: "Негідники з Офісу Президента" 53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, публіцист Анатолій Якименко розповів, як у сучасному світі отримувати правдиву інформацію.

Також Знай.ua повідомляв, що Павло Себастьянович розповів, чи важко буде отримати Україні заарештовані російські активи.