Про це він розповів у програмі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Проблема в нас – якщо українці добре б знали свою історію, незалежно від того, де вони живуть, вони б знали, що справжня повномасштабна війна з російською федерацією обов’язково почнеться», - зазначив Юрій Подорожній.

За словами експерта, ще задовго до війни можна було спостерігати події в українсько-російських відносинах, які чітко передували війні: конфлікт навколо острова Тузла, примушення України віддати ядерну зброю, ну і, очевидно, анексія Криму та вторгнення на Донбас.

«За 8 років війни на Донбасі та анексії Криму ми якось призвичаїлись жити і розуміли, що війна йде, але жили вільним життям. Ми підійшли до 2022 року у розслабленому стані», - підкреслив Юрій Подорожній.

Експерт зазначив, що, не зважаючи на наявний військовий конфлікт з рф на Донбасі, українці не могли повірити у те, що одного разу росія вирішить розв’язати повномасштабну війну по усій лінії кордону з Україною і навіть з використанням території Білорусі як плацдарму.

Популярні новини зараз
600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Не гірше квасолі та гороху: вчені довели користь картоплі та підказали, як її правильно вживати Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, публіцист Анатолій Якименко розповів, як у сучасному світі отримувати правдиву інформацію.

Також Знай.ua повідомляв, що Павло Себастьянович розповів, чи важко буде отримати Україні заарештовані російські активи.