Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

«Ця війна насправді є більш ніж трьохсот літньою, але з певними перервами і у більшій своїй частині з перебуванням в окупації. Ця війна має єдину мету – сам факт існування українця», - зазначив Остап Дроздов.

За словами експерта, війна з росією, що насправді триває вже не одне століття, це війна за українську ідентичність, яка є протилежною російській.

«Це екзистенційна війна на підставі не сприйняття самого факту нашого буття: росіянам просто кортить розуміти, що українців не існує, а є лише «діалектичне відгалуження великоросів». За такою логікою росія завжди існувала, і нічого не змінилося у 21 сторіччі», - підкреслив Остап Дроздов.

Як зазначив експерт, всі роки до повномасштабного вторгнення, росія через відповідні телеканали та політичні партії культивувала з українців малоросів або радянських людей. На думку журналіста, на жаль, ця пропаганда працювала і впливала на українських людей, тому деякі люди дуже сильно здивувалися, коли росія розпочала чергову агресію проти України 24 лютого.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою 53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Геннадій Друзенко розповів, як повинна виглядати справжня перемога України.

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Подорожній заявив, що Україна неминуче стане членом ЄС.