Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

«Ця війна насправді є більш ніж трьохсот літньою, але з певними перервами і у більшій своїй частині з перебуванням в окупації. Ця війна має єдину мету – сам факт існування українця», - зазначив Остап Дроздов.

За словами експерта, війна з росією, що насправді триває вже не одне століття, це війна за українську ідентичність, яка є протилежною російській.

«Це екзистенційна війна на підставі не сприйняття самого факту нашого буття: росіянам просто кортить розуміти, що українців не існує, а є лише «діалектичне відгалуження великоросів». За такою логікою росія завжди існувала, і нічого не змінилося у 21 сторіччі», - підкреслив Остап Дроздов.

Як зазначив експерт, всі роки до повномасштабного вторгнення, росія через відповідні телеканали та політичні партії культивувала з українців малоросів або радянських людей. На думку журналіста, на жаль, ця пропаганда працювала і впливала на українських людей, тому деякі люди дуже сильно здивувалися, коли росія розпочала чергову агресію проти України 24 лютого.

Популярні новини зараз
Чи повториться в Україні рекордна кількість обстрілів: припущення експертів Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Геннадій Друзенко розповів, як повинна виглядати справжня перемога України.

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Подорожній заявив, що Україна неминуче стане членом ЄС.