Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«Позиція української влади, зокрема і президента України, полягає у тому, що усі землі України мають бути звільнені від російських окупантів. Ця позиція на сьогоднішній день підтримується усіма світовими лідерами», - зазначив Валентин Гладких.

За словами експерта, світові лідери переконані, що будь-яка угода України із рф повинна ґрунтуватися на повазі державного суверенітету та територіальної цілісності України.

«Неодноразово йшлося про те, що територіальна цілісність України повинна бути відновлена у міжнародно-визнаних кордонах, тобто у тому стані, у якому вона була на лютий 2014 року», - підкреслив Валентин Гладких.

Як зазначив експерт, влада заявляла, що вона може погодитись на якісь поступки для росії, щоб завершити війну.

Популярні новини зараз
600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Серіал про чорну королеву "Венздей" від Netflix наздоганяє "Гру в Кальмара": Дженна Ортега збирає рекорди Надя Дорофєєва вирішила зійтись із колишнім та заінтригувала українців: "Не всі сюрпризи" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

«Але позиція залишається чіткою і незмінною: так, на якісь поступки може й можна піти, але у жодному разі не може йти мова про принципові речі – державний суверенітет та територіальну цілісність», - сказав Валентин Гладких.

Як повідомляв Знай.ua, Геннадій Друзенко розповів, як повинна виглядати справжня перемога України.

Також Знай.ua повідомляв, що психологиня Ольга Іович заявила, що просте спілкування дуже допомагає під час війни.