Про це вона розповіла на каналі «My.ua».

«Більшість клієнтів з України звертались до мене по підтримку – люди хотіли просто поговорити, можливо, це була захисна реакція, коли не хочеться щось тримати у собі. Чим більше ми про травму розповідаємо, тим менше у нас гострих відчуттів», - зазначила Ольга Іович.

За словами психологині, після повномасштабного вторгнення росії до України, люди масово почали звертатись по допомогу, але ці люди потребували саме простого людського діалогу – їм важливо було проговорити свої страхи, аби притупити негативні емоції.

«Більшість із нас зараз у таких умовах, коли кожну хвилину може статися щось страшне, і коли ми на зв’язку, то відбувається єднання. Коли ми підтримуємо один одного, то ми сильні. Спілкування нам давало наснагу бути стійкими до того, що зараз відбувається», - підкреслила Ольга Іович.

Як зазначила психологиня, під час війни спілкування та підтримка дуже важливі, бо це відволікає людей від негативних емоцій та дозволяє хоча б на якийсь час відчути тепло та любов.

Популярні новини зараз
Банки "перекриють кисень": нові правила грошових переказів з червня Українцям за кордоном встановили нові правила: військовий облік, ТЦК, паспорти Посилення мобілізації: відстрочки більше не врятують - на кого вже полює ТЦК Без води залишаться мільйони? Світлана Гринчук розповіла про масштабний проєкт для Дніпропетровщини, щоб не допустити екологічного колапсу
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, журналіст Остап Дроздов заявив, що протистояння України з росією насправді триває вже 300 років.

Також Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Андрій Іларіонов назвав дві головні опори путінського режиму.