Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Что дальше?».

«У перші місяці війни ЗСУ вдалося знищити початкові плани агресора по окупації. Сам путін вже не одного високого за рангом (посадовця, - Ред.) звільнив через провал початкових планів окупації», - сказав Валентин Наливайченко.

За словами експерта, успіх українських Збройних сил змусив ворога відмовитися від більшості його первинних планів, у які, зокрема, входило захоплення Києва.

«Полетіли голови командувача першої танкової армії, яка якраз повинна була штурмувати Харків, а також полетіли голови командування чорноморського флоту рф: крейсер-флагман «Москва» на дні Чорного моря, а знищили його українські Збройні сили», - підкреслив Валентин Наливайченко.

Як зазначив депутат, за оцінками незалежних міжнародних експертів, росія втратила померлими 30% особового складу від первинного угрупування, яке повинно було захоплювати Україну, але також ще багато поранених.

Популярні новини зараз
Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" Російські окупанти почали використовувати діточок українських захисників в цілях шантажу - не можуть після такого називатися людьми Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, правник Геннадій Друзенко пояснив, що жорстка військова цензура за наявності може зашкодити Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що журналістка Катерина Котенкова розповіла, коли підвищать виплати працюючим пенсіонерам.