Про це він розповів на каналі політолога Максима Ялі.

«Віра – це функція душі та спосіб спиратися на невидиме. Людина, яка внутрішньо не зналася на багатьох речах у житті, може спертися на все що завгодно», - зазначив Олег Хом'як.

На думку психолога, віра для людини стоїть навіть вище, ніж мислення, оскільки мислення – це вже вихід з віри. Як зазначив психолог, людина може вірити буквально у все, що хоче, – так легше жити: щоправда, деякі люди можуть спиратися у своєму житті на якісь «недобрі» принципи.

«Те, на що ти упираєшся, – це у кожного по-своєму, але здоровий варіант – це коли ти спираєшся на якусь світлу ідею або, наприклад, на себе можна спиратися», - наголосив Олег Хом'як.

За словами експерта, якщо людина не має розбірливості в тому, що погано, а що добре, то її легко спокусити або навіть заволодіти нею.

Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«Масштаб катастрофи може бути жахливим і людина просто зруйнується. Якщо не брати людей, які мають свою ідею, то основній масі потрібен лідер. Лідер – це людина, яка у тяжкій ситуації вказує на ідею», - сказав Олег Хом'як.

Як повідомляв Знай.ua, Микола Томенко обурився мовчазною підтримкою путіна.

Також Знай.ua повідомив, що Євген Рибчинський пояснив, коли зрозуміло, що росія піде на повномасштабне вторгнення в Україну.