Про це вона розповіла у блозі Геннадія Друзенка.

«ПДМШ має можливість допомагати у кількох напрямках: операційна – велика частина команди це хірурги, травматологи та анестезіологи, а інша частина команди працює на евакуацію», - зазначила Світлана Друзенко.

За словами лікарки, ПДМШ також здійснює евакуацію тяжкопоранених: військові привозять поранених на певну точку звідки їх підбирають волонтери та везуть їх у лікарню.

«Далеке плече – це також ми. Коли потрібно перевезти тяжкопораненого до лікарні, то у нас є кваліфіковані екіпажі на реанімаційному автомобілі. Це велика війна: тут змішані і військові і цивільні – нам все одно кого везти», - підкреслила Світлана Друзенко.

Як зазначила волонтерка, ПДМШ займається порятунком усіх, хто потребує цього, адже на цій війні і цивільні і військові однаково отримують поранення. За словами лікарки, наразі в ПДМШ працює 7 екіпажів.

Популярні новини зараз
Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, командир ТрО «Азов» Родіон Кудряшов розповів про важливість мотивації та бойового духу українських бійців.

Також Знай.ua публікував думку Дмитра Гудкова: Ленд-ліз підійде і все взагалі для путіна закінчиться дуже погано.