Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«США та Великобританія вдвох розвалили Радянський Союз, а сьогоднішня росія навіть нижча за рівнем, ніж СРСР тих часів. І та війна в Афганістані, що виснажувала СРСР, є набагато нижчою за рівнем порівняно з війною в Україні», - зазначив Раміс Юнус.

Як зазначив політолог, виходячи з української статистики, за 3 місяці росія в цій війні втратила понад 30.000 солдатів, а за підрахунками спецслужб США – понад 20.000, а офіційні дані після Афганської війни: втрати вбитими за 10 років склали 16.000 осіб.

«Захід розраховує, що росія програє за всіма напрямками: воєнний момент, політичний та ідеологічний. Захід добивається того, щоб вся ця ситуація призвела до того, що було за часів перебудови в СРСР, а цей процес стане відчутним у найближчі місяці», - наголосив Раміс Юнус.

На думку експерта, напад на Україну запустить у росії ті самі процеси, які передбачили розпад СРСР.

Популярні новини зараз
Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Георгій Коваленко назвав російського патріарха Кирила економічно-політичним діячем.

Також Знай.ua повідомляв, що лікарка-волонтерка Світлана Друзенко розповіла, як на фронті ПДМШ ім. Пирогова рятує людей.