Про це він розповів в авторській програмі «Пономарьов пояснює», передає видання «Ранок лютого».

«Я думаю, що війна прийде на територію росії. Оце мій прогноз. Це насправді не залежить від когось. Це залежить виключно від російського народу», - наголосив Ілля Пономарьов.

За словами опозиціонера, ситуація в росії залежатиме лише від самих росіян, тому що різні підпільні опозиційні рухи не підтримуються жодними іноземними розвідками і так далі.

«Є верстви населення, які налаштовані різко проти цієї війни. Вони ж, можливо, не становлять більшість. Але зростає кількість людей, настроєних радикально. І це означає, що ситуація в країні дестабілізуватиметься, що будуть теракти», - наголосив Ілля Пономарьов.

За словами політика, ймовірно, у росії можуть початися хвилювання – це можна було вже спостерігати під час чеченської воєнної кампанії.

Популярні новини зараз
Блогерка-медикиня, яка вбила свого чоловіка сухим льодом, буде вчити росіян медицині Чому яйця знову подорожчають: аналітики оприлюднили неприємний прогноз Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

«Те, що війна закінчиться в Москві, в цьому я абсолютно переконаний», - зазначив опозиціонер.

Як повідомляв Знай.ua, російський опозиціонер Ілля Пономарьов розповів, що означають нові санкції США проти росіян та їхніх активів.

Також Знай.ua публікував слова Дмитра Гудкова: Ленд-ліз підійде і все взагалі для шляху закінчиться дуже погано.