Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Досвід, який ми здобули на початку війни у 2014 році, знадобився і сьогодні. Коли пів року тому росія почала підводити до нашого кордону свої війська, то ми зрозуміли, що це не просто так», - зазначив Костянтин Немічев.

За словами військового, як тільки росія почала тиснути та підводити свою армію впритул до наших кордонів, то Національний корпус почав проводити військові тренування для цивільного населення.

«Це ми робили із представниками Головного управління розвідки, тому у нас була інформація і ми почали підготовку людей. Якщо брати перші часи війни, то ми мобілізували понад 900 осіб – саме тих, яких ми тренували», - підкреслив Костянтин Немічев.

Як зазначив військовий, спецпідрозділ «KRAKEN» складається із ветеранів полку «Азов» і також з людей, які мотивовані захищати свою Батьківщину.

Популярні новини зараз
Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, журналістка Катерина Котенкова пояснила, кому з українців спишуть кредити через війну.

Також Знай.ua повідомляв, що економіст Андрій Новак розповів, яких втрат зазнала наша економіка через війну.