Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«На мою думку, Україна вже досягла оптимального рівня інтеграції з ЄС. Зараз ми маємо безвізовий режим та зону вільної торгівлі на рік. Це унікальний експеримент, бо зона вільної торгівлі є, а уніфікації стандартів немає», - наголосив Володимир Стус.

За словами експерта, раніше Україні для отримання зони вільної торгівлі з ЄС ставили умови уніфікувати українські стандарти з європейськими, але наразі цю опцію нам надали без цієї умови.

«Це і була мета Революції Гідності, і ось зараз Україна вийшла на ці угоди. Значимість України зростатиме», - наголосив Володимир Стус.

Як зазначив політичний аналітик, на даний момент значимість України на світовій арені продовжує зростати завдяки зусиллям наших військових, які змогли відбити наступ російських окупантів. На думку експерта, завдяки цьому Україні надали та продовжать надавати різні вигідні пропозиції.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Новак розповів, коли Україна зможе відбудуватися після війни.

Також Знай.ua повідомляв, що священик розповів, чому заздрісна людина не буває щасливою.