Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

Як зазначає експерт, Україна має одну з найкращих у світі ресурсних баз, а також вона відкрита для створення вільної зони торгівлі з різними країнами. Тому, стверджує він, вона має великі перспективи і це не залежить від того, яким буде рівень інтеграції з Євросоюзом.

Водночас Володимир Стус зауважує, що до отримання суттєвої військової допомоги державі довелося спершу протриматися. «А хто найбільше допомагає Україні? Тут є сенс сказати про тих, хто допомагає щодо свого ВВП», - підкреслює політичний аналітик.

На його думку, найбільшу допомогу Україні надала Естонія, її можна оцінити приблизно на 1% у співвідношенні з її ВВП. Окрім неї, додає Володимир Стус, значно допомогли Україні інші балтійські країни та Польща. «Таким чином, ми маємо унікальний прецедент: якщо ЄС далі не захоче продовжувати зону вільної торгівлі, то у нас може бути аналогічна (з країнами, які нам допомагали активно, - Ред.) і з Британією та Канадою», - міркує експерт.

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, генерал Красильников пояснив, чому вкрай необхідна важка артилерія.

Також Знай.ua писав про те, що Новак розповів, яких втрат зазнала наша економіка через війну.