Про це він розповів у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».

«20% – це звичайно немало, але я вам так скажу: навіть 0,2% окупованої української території – це багато, тому що це означає, що на частині нашої землі ворожий чобіт окупанта і там страждають українські люди», - зазначив Андрій Іллєнко.

За словами політика, російським військам не вдалося виконати свій первинний план і вони, програвши на деяких напрямках, відступили та відмовилися від багатьох цілей.

«Я абсолютно переконаний, що ми повернемо усі окуповані території, включно з тими, які з 2014 року були окупованими. Але, якщо зняти рожеві окуляри і дивитися на реальний стан речей, – ворог у нас сильний», - підкреслив Андрій Іллєнко.

Як зазначив політик, ворога не треба недооцінювати, але загалом для України зараз складається найоптимістичніший сценарій: якщо раніше західні експерти казали, що Київ візьмуть за три дні, то зараз й мови про це не йде взагалі, а навпаки – експерти вже дають прогнози, коли Україна звільнить усі свої території.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

«Ми знаходимось на тому моменті, коли один із реальних сценаріїв – це ледь не найкращий, у якому ми опинилися. Усе могло бути значно гірше», - сказав Андрій Іллєнко.

Як повідомляв Знай.ua, політолог Георгій Сатаров розповів, чи закінчиться війна, якщо путін покине пост президента.

Також Знай.ua повідомляв, що генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун розповів, що потрібно для безпеки України.

https://youtu.be/AIh43rBeKr8