Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

Експерт пояснює, що НБУ прийняв це рішення для того, аби не було тиску на ціни з боку курсу гривні. Тим не менш, зазначає він, підняття ставки НБУ завжди наштовхується на критику. За словами Олексія Геращенка, йдеться про те, що підняття ставки просто заморозить українську економіку.

Як він пояснює, ставка НБУ 25% означає, що комерційні банки будуть давати кредити бізнесменам під більший відсоток, аніж 25%, але це не означає, що вони будуть класти гроші в Національний банк під 25% річних. «Велика кількість бізнесів цього не потягне, а до тих, хто потягне, буде ставлення – «а чим ви таким займаєтесь, що потягнете 40%? Звідки у вас така дохідність?» У такій моделі фактично вбивається кредитування», - міркує Олексій Геращенко.

Як повідомляв Знай.ua, Котенкова розповіла, що уряд почав готуватися до найскладнішого опалювального сезону.

Популярні новини зараз
Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше Путіна назвали справжнім агентом ЦРУ: робить все для розвалу Росії На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Сівохо розповів про план відновлення України та важливість психологічної підтримки.