Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

Експерт пояснює, що НБУ прийняв це рішення для того, аби не було тиску на ціни з боку курсу гривні. Тим не менш, зазначає він, підняття ставки НБУ завжди наштовхується на критику. За словами Олексія Геращенка, йдеться про те, що підняття ставки просто заморозить українську економіку.

Як він пояснює, ставка НБУ 25% означає, що комерційні банки будуть давати кредити бізнесменам під більший відсоток, аніж 25%, але це не означає, що вони будуть класти гроші в Національний банк під 25% річних. «Велика кількість бізнесів цього не потягне, а до тих, хто потягне, буде ставлення – «а чим ви таким займаєтесь, що потягнете 40%? Звідки у вас така дохідність?» У такій моделі фактично вбивається кредитування», - міркує Олексій Геращенко.

Як повідомляв Знай.ua, Котенкова розповіла, що уряд почав готуватися до найскладнішого опалювального сезону.

Популярні новини зараз
Пенсіонери мають право на виплату в 13 тисяч гривень: як оформити підвищену пенсію До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Сівохо розповів про план відновлення України та важливість психологічної підтримки.